Przejdź do głównej zawartości

Cześć!




Kim jestem?

Mam na imię Natalia. Jestem nastolatką poruszającą się na wózku aktywnym.
Sądzę źe takie określenie jest lepsze od słowa,, inwalidzki". Jedną z moich głównych cech jest optymizm. Moją pasją jest słuchanie muzyki oraz  biologia. Kocham zwierzęta. Bardzo lubię podróże. W przyszłości chciałabym być dietetykiem.

Dlaczego zakładam bloga?

Pomysł założenia bloga podsunął mi mój tata. Na początku nie byłam przekonana ale ostatecznie uznałam że nie zaszkodzi spróbować a wakacje to idealny czas by zacząć.


Jakie treści będą się tu pojawiać?

Chciałabym przybliżać tu problematykę osób poruszających się na wózkach oraz relacjonować moje podróże. Każda relacja będzie zawierała informację o tym czy dane miejsce w którym byłam jest przyjazne dla osób na wózkach czy też nie.
Mam nadzieję że publikowane przeze mnie treści spodobają Ci się i zostaniesz tu ze mną na dłużej.

Dziękuję za przeczytanie 
Natka




Komentarze