Przejdź do głównej zawartości

Co by było, gdyby Natka nie miała kółek?

 Cześć!

Często ktoś mnie pyta ,,Jak myślisz, co by było, gdybyś mogła chodzić?" A ja wtedy odwracam pytanie i mówię ,,A co by było, gdybym nie jeździła na wózku?"

Może nie miałabym takiej relacji z Sylwią Grzeszczak, jaką mam.

Może nie stałabym 2 razy na scenie u boku Sylwii Grzeszczak.

Może nie miałabym wokół siebie takich ludzi, jakich mam.

Może nie miałabym takiego sposobu myślenia, jaki mam.

Wszystko jest tak, jak ma być.

Cieszmy się z tego, co mamy.


Dziękuję za uwagę!

Natka

Komentarze

  1. Tylko nieliczni osiągają taką aprobatę tego co przynosi życie. Jeśli jest faktycznie tak jak piszesz to mądra z Ciebie istota i szalenie dojrzała. :)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz